Bezpieczna koloryzacja

Bezpieczna koloryzacja

Farbowanie włosów cieszy się dużą popularnością. Nic w tym dziwnego – dzięki farbie możemy pozbyć się siwych włosów, a to często zwiększa naszą pewność siebie, z ich pomocą możemy także podkreślić swój charakter czy tez dowolnie bawić się swoim wizerunkiem.

Dobre i złe strony koloryzacji

Każda kobieta, która poddaje swoje włosy koloryzacji, chce by jej efekty były spektakularne przez wiele tygodni. Niestety często spotkanie z rzeczywistością bywa bolesne. Kolor bardzo szybko się wypłukuje, blaknie i matowieje. A co najgorsze – włosy tracą dobrą kondycję, stają się szorstkie, matowe, łamliwe i puszą się przy każdym dotknięciu, co znacznie utrudnia ich codzienną pielęgnację i stylizację. Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość – wcale nie musi tak być. Wystarczy, że sięgniesz po odpowiednie preparaty do koloryzacji, a należą do nich farby Loreal Majirel.

Innowacyjne farby do włosów

Produkty te zostały wzbogacone nowatorskim kompleksem Ionene G oraz Incell. Dzięki nim włókna włosów są chronione w trakcie koloryzacji i po jej zakończeniu. Prawdopodobieństwo uszkodzenia kosmyków zostaje więc wyeliminowane. Farby Loreal Majirel sprawiają, że możesz cieszyć się swoim ulubionym kolorem bez obaw, że wskutek koloryzacji, kondycja Twoich włosów ulegnie znacznemu pogorszeniu. Farby Loreal Majirel dostępne są w przeróżnych wariantach kolorystycznych. Paleta barw składa się z odcieni podstawowych, głębokich, ciepłych brązów i beży, zimnych brązów i beży, miedzianych, złocistych, opalizujących fioletów, popielatych, mokka i czerwieni. Warto zauważyć, iż farby te wzmocnione zostały systemem HT, który gwarantuje intensywny, nasycony, jednolity i pełen blasku kolor.

Oferta sklepu Ogalo.pl

W sklepie Ogalo.pl znajdziesz farby: Loreal Majirel, Loreal Majirel Mix, Loreal Majirel High Lift, Loreal Majirel Cool Cover, a także profesjonalne oksydanty przeznaczone do stosowania właśnie z tymi farbami. Nie musisz rezygnować z koloryzacji, by móc cieszyć się zdrowymi, mocnymi i pięknymi włosami.

https://www.ogalo.pl/loreal-majirel-50-ml-wkofa0001146lo

Komentarze wyłączone.