Lokale do wynajęcia w Poznaniu

Lokale do wynajęcia w Poznaniu

Powstający biurowiec zachwycać będzie swoją architekturą. Budynek to dynamiczna i nowoczesna bryła, która stanie się kolejnym charakterystycznym punktem w Poznaniu. Zachwyca innowacją i świeżością. Nietypowy kształt konstrukcji, przypominający okręt, wyróżniać się będzie w architekturze miasta. Wyrazistość bryły podkreśla jej dynamiczny temperament. Elewacja, jej przełamania i skosy tworzyć będą konsekwentną formę.

Doskonałe oświetlenie, dzięki przeszkleniom oraz układ okien umilą pracę w biurowcu. Dodatkowo, nowoczesne osłony przeciwsłoneczne zadbają o komfort pracy, chroniąc przed ostrym słońcem. Ciekawym elementem są stonowane kolory zastosowanych materiałów najwyższej jakości. Będą one stanowić o ekspresyjności i wyrazistości budynku. Biurowiec zwraca na siebie uwagę, przez co zostaje długo w pamięci obserwatorów. Atrakcyjna architektura umili pracę oraz podkreśli jej nowoczesność i klasę.

W celu zapewnienia wygody zagospodarowano podziemną część budynku, która zapewni miejsca parkingowe.

Biura znajdować się będą w nowoczesnym budynku w świetnej lokalizacji. Atrakcyjne położenie sprzyjać będzie właścicielom oraz klientom. Bliskość tras Berlin, Szczecin i Warszawa stanowi dodatkowo przyjającą komunikację. Kolejnym atutem nowoczesnych biurowców jest sąsiedztwo dwupasmowych ulic: Księcia Mieszka I, Witosa i Alei Solidarności. Takie połączenie zapewni szybki dojazd do centrum, a także ułatwi i wpłynie na wygodę przemieszczania się. W pobliżu biurowca znajdują się przystanek tramwajowy i autobusowy. Kolejnym udogodnieniem jest bliskość Poznańskiego Szybkiego Tramwaju. Atrakcyjne lokum zapewni szybki dojazd w okolice dworca PKP oraz PKS.

Lokale do wynajęcia w Poznaniu to pozycja dla firm stawiających na rozwój oraz wizerunek. Nowoczesny biurowiec będzie doskonałą siedzibą dla firm, które dbają o tworzenie pozytywnego wizerunku wśród swoich kontrahentów i wysoką jakość usług. Strona www dewelopera przedstawia wspomnianą inwestycję w szerszym kontekście. Pod podanym adresem można znaleźć nie tylko informacje tekstowe, ale także zdjęcia i wizualizacje obiektu biurowego.

biura na wynajem

Nowoczesna architektura budynku biurowego w Poznaniu

Ważną rolę spełniają również pobliskie punkty usługowe. Piątkowo – dzielnica Poznania jest jedną z najprężniej rozwijających się w mieście. Wpływa to w znacznej mierze na atrakcyjność biurowców. Ciekawa architektura i dobra lokalizacja budynku zapewnią powodzenie oraz rozpoznawalność.

Skomentuj

Musisz być zalogowany aby skomentować.