Mieszkania deweloperskie w Jeleniej Górze

Mieszkania deweloperskie w Jeleniej Górze

OGRODY PAULINUM
Nowo powstający kompleks budynków mieszkalnych – Ogrody Paulinum jest osiedlem godnym XXI wieku. Uroki, ale też przywileje miejskiego życia w Jeleniej Górze idealnie dopełnia bliskość Parku Paulinum. Tereny zieleni, cisza, spokój oraz atrakcyjne budownictwo łączy tradycje z nowoczesnością.
Cztery budynki mieszkalne zostały zaprojektowane z największe dbałością o wygodę przyszłych mieszkańców. Jedyna w swoim rodzaju architektura doskonale komponuje się z otaczającą przyrodą. To osiedle obudzi Państwa wyobraźnię i będzie szczęśliwym miejscem każdego lokatora.

NAJWYŻSZY STANDARD
Ogrody Paulinum staną się Państwa nowym oknem na świat – dosłownie i w przenośni. Osiedle znajdujące się w malowniczej okolicy zachwyca, nie tylko możliwością obcowania z przyrodą, ale również swoim bogactwem architektonicznym. Zaprojektowane budynki w tradycyjnej technologii, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających mieszkańców. Dodatkowy komfort zapewni Państwu wykorzystanie najwyższej klasy materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Teren budynków mieszkalnych zostanie ogrodzony. Zależy nam na bezpieczeństwie Państwa rodzin. Ogrody Paulinum będą radością dla ducha i ciała przyszłych mieszkańców!

BLISKO NATURY
Ogrody Paulinum, czy Raj na ziemi? Nowoczesne osiedle powstaje w najdogodniejszej okolicy.
Swoje miejsce odnajdą tu miłośnicy przyrody oraz aktywnie żyjący mieszkańcy. Naturalne środowisko to idealne miejsce na aktywne spędzanie wolnego czasu. Zieleń pozwoli Państwu odpocząć i nabrać sił do dalszej pracy oraz stanie się prostą formą rekreacji, czy miejscem do kontemplacji.
Sprzyjająca natura w postaci Parku Paulinum, łatwy i szybki dostęp do centrum miasta oraz najwyższy standard mieszkań, zapewnią komfortowe życie. Ogrody Paulinum zyskają miano Państwa Małej Ojczyzny.

MOŻLIWOŚĆ WYBORU
Nowoczesne osiedle znajduje się w starannie dobranej lokalizacji. Od Państwa zależy dalszy wybór. Oferujemy zatem 74 mieszkania stworzone i dostosowane do Państwa potrzeb. Każdy znajdzie przytulny „kąt” dla siebie: od kawalerki, przez 4-pokojowe mieszkania oraz mieszkania z wielozadaniową antresolą, po apartamenty z praktycznymi i przestronnymi balkonami w wyższych kondygnacjach.
Dodatkowo z myślą o Państwa wygodzie zagospodarowane zostały podziemne kondygnacje. Mieszkańcy będą mieli zapewnione miejsca garażowe i parkingowe.

apartamenty deweloper

apartamenty na sprzedaż w Jeleniej Górze

LOKALIZACJA OGRODÓW PAULINUM

Jelenia Góra sprzyja mieszkańcom ciepłą i urokliwą atmosferą! XIII – wieczne miasto, położone w Kotlinie Jeleniogórskiej zachwyca również swoim ukształtowaniem terenu. Bliskość gór i rzek, bogactwo przyrody oraz sąsiedztwo Niemiec i Czech stwarzają idealne warunki do życia oraz wypoczynku. Dzięki tym czynnikom Jelenia Góra jest miastem turystycznym w którym rzadko gości nuda. Zabytki architektoniczne m.in. Pałac Paulinum oraz ciekawa historia zapraszają do zwiedzania oraz zamieszkania.

nieruchomości Jelenia Góra

wizualizacje – mieszkania kompleksu Ogrody Paulinum

Kompleks nowoczesnych budynków mieszkalnych znajduje się w sercu jeleniogórskiej przyrody. Plac otoczony jest zielenią oraz od północy zapewni szybką komunikację, ponieważ graniczy z ulicą Nowowiejskiego. Łatwy dojazd do centrum oraz kontakt z fauną i florą, jednego z najpiękniejszych miejsc w Polsce, umili Państwu życie.

Skomentuj

Musisz być zalogowany aby skomentować.